- Tytuł:
- Asteriks u Reszehezady [Google  Link otwiera się w nowym oknie] [LUBIMY CZYTAĆ  Link otwiera się w nowym oknie]
- Autorzy:
- Uderzo, Albert (1927-2020) [Google  Link otwiera się w nowym oknie] [LUBIMY CZYTAĆ  Link otwiera się w nowym oknie]
- Współtwórcy:
- Sztuczyńska, Jolanta. Tł.
"Egmont Polska" (Warszawa). ed. - Wariant tytułu:
- Asteriks
- Temat:
- Literatura dziecięca francuska - 20 w.
Komiksy - Rok wydania:
- cop. 2005
- Wydanie:
- Wyd. z leksykonem
- Wydawca:
- Warszawa : "Egmont Polska"
- ISBN:
- 8323731144 (oprawa prosta)
8323731152 (oprawa złożona) - Seria:
- Goscinny i Uderzo Przedstawiają Przygody Asteriksa ; album 28
- Opis fizyczny:
- 56 s. : il. kolor. ; 30 cm
- Uwagi:
- Tyt. okł.: Asteriks
- Książka